Тетяна Годяк

Мій девіз по життю - рухатись вперед. Бо коли Ти дієш, і навіть іноді помиляючись, то Ти майже завжди досягаеш бажаного. А буває, що результати більше, ніж були сподівання та очікування.Т. Годяк

Illustration

Лідерство та відповідальність

Регіональна лідерка Полтавського регіону Депутатка Полтавської міської ради, Голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування

Благодійний фонд Тетяни Годякtetianahodiak.fund

Бізнес-та підприємництво

Виробництво, дистрибуція та продаж засобів індивідуального захисту на території України:Регіональний менеджер Східної Європи, Балтики та Азії, компанія Uvex
Аграрний сектор :Вирощування зернових культур, селекція насінництваФГ «АЕЛІТА ПЛЮС»

Інвестиції та ресурси

Співзасновниця та генеральна керівниця Полтавського Інвестиційного Клубу Української Мережі Бізнес-Янголів та Інвесторів (UNBAI)
Віце-президент з міжнародної співпраці Громадської спілки "Міжнародний Візійний Інститут Стратегічного Партнерства"

Інновації та розвиток

Cпіввласниця Першої об'єднаної інноваційної підприємницької та стартап екосистеми "G*AGGREGATOR" (мережі наукових парків, кластерів, бізнес-акселераторів, стартап-інкубаторів, експертів)
Співзасновниця та співвласниця медичних стартапів:ТОВ «ІНТІ ТЕРРА»ТОВ "Програмний літоліз"

Блог

Illustration

Співзасновниця Полтавського Інвестиційного Клубу

В Полтаві за сприяння Української Мережі Бізнес-Янголів та Інвесторів заснований Полтавський Інвестиційний Клуб, який очолила Тетяна Годяк.

Illustration

«ЛІДЕР РОКУ» – 2021

Конкурс «ЛІДЕР РОКУ у сфері управління ризиками» журнал «Охорона праці» започаткував у 2014 році. За минулі роки переможцями конкурсу стали: 18 підприємств і 19 фахівців. Цього року до лав лідерів вступили ще два підприємства і троє фахівців.

Illustration

«Політик - мама»

У номінації «Політик - мама» перемогла Тетяна Годяк. Депутатка міської ради, член ради директорів Європейського співдружності з охорони праці ESOSH, начальник відділу охорони праці Національної логістичної компанії. Тетяна щаслива мама двох донечок.

Зв'язатись з Тетяною Годяк

Якщо у вас є питання або пропозиції, напишіть та відправте свій запит.

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Адреса

Україна, м.Полтава, вул Соборності 28, Офіс МЦСП

Пошта

moc.liamg%40kaidohanaitet